Nastrojony piątkową imprezą integracyjną Dreptaka Tomasz Szeląg wykonał po nocy telefon i namówił klubowego kolegę Zbigniewa Lamparskiego na start w Karczewie. Tak… następnego dnia… Zbyszek długo się nie zastanawiał. Chciał połączyć trening z rywalizacją. Opłaciło mu się odbierać telefon w nocy:-P Zajął drugie miejsce.

Do pokonania było 10 kilometrów z zapasem 800 metrów przy pięknej wiosennej pogodzie. Trasa była nie lada wyzwaniem. 8 górek, trochę szutru, leśne ścieżki, okraszone piachem. Apetycznie. Na starcie VII Karczewskiego Biegu Szlakami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego stawiło się około 200 biegaczy. Dla dzieci zorganizowane były biegi na dystansach niemalże ultra 100m i 250m. Zaraz po biegach dziecięcych ruszył bieg dla dorosłych. Każdy uczestnik przekraczający linię mety otrzymał honorowy medal z tytułu uczestnictwa i ukończenia imprezy. Po zakończeniu biegu udekorowano z kolei trójki najlepszych biegaczy i biegaczek oraz najlepszego uczestnika i uczestniczkę z Gminy Karczew.

Wyniki naszych Dreptaków:

2 miejsce OPEN Lamparski Zbigniew  39 : 27

49 miejsce OPEN, 7 miejsce w Kategorii OPEN mieszkańców Gminy Karczew Tomasz Szeląg 56 : 34

W najblizszy łikend Zbyszek biegnie maraton w Gdańsku. Ale i Tomek ma już biegowe plany rozpisane do końca roku.

 

Źródło zdjęć http://www.mosir.karczew.pl/pobiegli-po-raz-siodmy-zdjecia/

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.