Prawidłową odpowiedź w konkursie dotyczącym podania poprawnej liczby wykonanych oznaczeń na trasie 2 Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych nadesłał Mariusz Piotrowski. Nagrodą jest darmowy pakiet startowy. Zapraszamy do biura zawodów w dniu 05 września br. po odbiór numeru startowego wraz z pakietem startowym. Poprawna liczba wykonanych oznaczeń to 134. Mariusz Piotrowski podał liczbę 130, która mieści się w tolerancji błędu.

Trasa tegorocznego cyklu Grand Prix została oznakowana trwałymi znakami malarskimi tj. w postaci żółtego biegacza, który został umieszczony na drzewach rosnących wzdłuż trasy biegu. Na wykonanie oznakowania trasy uzyskaliśmy zgodę Nadleśnictwa Mińsk. Początek oznakowania trasy rozpoczyna za szlabanem na drodze w kierunku tzw. pompki na wysokości ogrodzenia obiektu MOSiR (ul. Sportowa) i nowo wykonanego parkingu samochodowego.

Ponadto MKB Dreptak informuje, że w ostatnich dniach nastąpiło (prawdopodobnie celowe) zniszczenie kilkunastu oznakowań trasy biegowej 2 Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Mazowieckich przez osoby, które naszym zdaniem mają nie wiele wspólnego z bieganiem. Zniszczone zostało oznakowanie trasy wzdłuż skarpy nad rzeką Srebrną począwszy od drewnianego mostku, na odcinku około 200 m.

Za brak wyobraźni oraz szacunku za wysiłek jaki został włożony w oznakowanie trasy przez osoby nie mające nic wspólnego z bieganiem MKB Dreptak nie ponosi odpowiedzialności.

W najbliższych dniach nastąpi uzupełnienie zniszczonych oznakowań.

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.