Jak widać z każdym kolejnym tygodniem rośnie frekwencja uczestników spotkań biegowych organizowanych przez MKB Dreptak. Sekcja Biegowa, która wystartowała na początku kwietnia ubiegłego roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem naszych uczestników. Ćwiczenia (trening funkcjonalny) przyciągają coraz to nowe osoby i skierowane są do wszystkich chętnych osób. Jak widać na zdjęciach z relacji zdecydowanie spada poziom tkanki tłuszczowej wśród uczestników.

Dlatego nie zwalniamy tempa….wiosna już zagląda i niedługo będzie czas ruszyć w plener. Zajęcia z wykorzystaniem sali przy ulicy Sportowej będą realizowane do końca marca. Następnie przenosimy się w plener. Dni nie ulegają zmianie. Wtorki i czwartki obowiązkowe.

I już dziś Dreptak stawia kolejną kropkę na i…… prezentujemy kolejny projekt biegowy. Ten projekt to MIŃSKA LIGA BIEGOWA, w skrócie MLB i skierowany jest do wszystkich ceniących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, zarówno biegaczy jak i miłośników nordic-walking. Mińska Liga Biegowa to tzw. cykl biegów z nutką rywalizacji.

W skrócie:

spotykamy się w każdą środę miesiąca (począwszy od 06 kwietnia),

miejsce: parking przy najstarszej Sośnie,

godzina 19:00.

Dystans do pokonania to 3.75 km.

Rywalizacja bez pomiaru czasu a oparta na zbieraniu punktów za miejsce na mecie (szczegóły w regulaminie). Będziemy z Wami od kwietnia do sierpnia. Zapewniamy, że pot pokryje wasze ciało – ale też będzie uśmiech oraz zabawa.

Szczegóły na stronie Klubu MKB Dreptak w zakładce Mińska Liga Biegowa

A we wrześniu – tradycyjnie Klubowy klasyk biegowy dla pasjonatów biegania przełajowego – 3 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych.Tutaj równie nie może Wasz zabraknąć.

Ale o tym jeszcze zdążymy powiedzieć….

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.