Drodzy, Koleżanki i Koledzy,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie serdeczne życzenia. Zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń a przede wszystkim życzymy Wam wszystkim niezliczonych wygranych i ogromnej radości z biegania.

Wszystkim którzy pobili swoje rekordy i pokonali postawione przed sobą granice serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za następne sukcesy! To właśnie Wy jesteście natchnieniem i wzorem dla innych biegaczy.

Tym, którym się to nie udało, a rok poszedł nieco gorzej, życzymy wytrwałości i wielkiej energii! Nie rezygnujcie ze swoich celów. Zaangażowanie i wola walki często są ważniejsze od sukcesów. Ważne jest ile serca i pracy wkładacie w to, co robicie. To przecież musi kiedyś zaprocentować.

Życzymy kolejnych pucharów i medali, trenowania bez kontuzji i z przyjemnością pokonywania kolejnych kilometrów.

Wbiegnijcie w Nowy Rok z wielką energią!

Zarząd MKB Dreptak

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.