W świąteczny poniedziałkowy poranek punktualnie o godzinie 9.00 na parkingu przy najstarszej sośnie zwyczajnej w Polsce, odbyła się zbiórka do kolejnego treningu Mińskiego Klubu Biegacza Dreptak. Prognozy na ten poniedziałkowy „lany poniedziałek” nie były optymistyczne, bowiem stacje meteo zapowiadały niewielkie opady deszczu i śniegu z deszczem oraz temperaturę w okolicach 2 stopni, co zapewne zniechęciło część naszych sympatyków do porannego treningu, to i tak trening odbył się w dziesięcioosobowej grupie w składzie:
Kasia Mizikowska – Kopek;
Gosia Sujak;
Łukasz Czerwiński;
Grzegorz Dymacz
Mirek Sujak;
Maciej Nalazek;
Mariusz Piotrowski;
Zbyszek Lamparski;
Elwira Pachacz;
Andrzej Milewski.
Po rozgrzewce w truchcie grupa przebiegła po lasach leśnictwa Stankowizna dystans około 14 kilometrów. Pierwsza część trasy prowadziła po znanym już z Jesiennego Grand Prix odcinka trasy, natomiast druga odbyła się po nowej trasie w okolicach wsi Kędzierak.

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.