Po raz pierwszy w naszym mieście odbyły się otwarte mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w cross triathlonie. Organizatorem tej imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim, przy współudziale klubu Barakuda. Impreza skierowana była do wszystkich pasjonatów rowerowych przygód, biegania oraz pływania. Cross Triathlon, czyli triathlon w stylu off road to świetna alternatywa dla tych, którzy nie odnajdują się w triathlonie „szosowym”. Rower i bieg najczęściej odbywają się w terenie górskim, co z pewnością stanowi atrakcję dla rzeszy biegaczy górskich i kolarzy MTB. W mińskiej imprezie uczestnicy podzieleni zostali na sześć kategorii: dzieci, młodziki, seniorzy, weterani i dwie kategorie rodzinne. Mieli do pokonania 400 m (pływanie na basenie), oraz 12 km (rower) i 3 km (bieganie) po leśnej crossowej trasie. W rozgrywanej 9 kwietnia na terenie naszego miasta imprezie nie zabrakło również przedstawicieli Dreptaka. I tak w kategorii III senior (2000-1977) wśród mężczyzn Sebastian Węgliński zajął 3. miejsce oraz 1. miejsce w kategorii Mieszkańcy Mińska Mazowieckiego (łączny czas 50:31). Wśród kobiet wystąpiły Katarzyna Truszczyńska i Agnieszka Nowosielska (kategoria senior 2000-1977). Kasia z czasem 01:02:39 zajęła 1. miejsce w tej kategorii, natomiast Agnieszka (01:09:19) 5. miejsce.

W kategorii Weteran (1977>) Klub reprezentowali Michał Michalak i Krzysztof Wycisłowski. Michał z czasem 55:05 zajął 4 miejsce w kategorii open, natomiast Krzysztof 11. Wszystkim uczestnikom gratulujemy ukończenia oraz znakomitych wyników.

http://www.mkbdreptak.pl/triathlon-w-stylu-off-road/

Pełnie wyniki na stronie www.zmierzymyczas.pl

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.