Dnia 25 lutego 2017 roku drużyna składająca się z Michała Wiczuka, Kamila Oniska, Ireneusza Wiśniewskiego i Tobiasza Nowakowskiego wybrała się na Podlasie w celu przebiegnięcia biegu Ultra Śledź. Trasa poprowadzona była przez przepiękne połacie Puszczy Knyszyńskiej bardzo wymagająca, bardzo dużo podbiegów i zbiegów, powalone drzewa, przeprawa przez wodę, 95% prowadziło drogami nieutwardzonymi i w zdecydowanej większości lasem!.

Organizator biegu stanął na wysokości zadania przygotowując wszystko na najwyższym poziomie, a dla zmęczonych biegiem zawodników czekał syty poczęstunek i popitek! oraz koncert zespołów z naszej okolicy, czyli Muzyki Końca Lata i Maki i Chłopaki.

Nasi zawodnicy osiągnęli wyniki:

Na trasie 50km:

– Tobiasz Nowakowski z czasem 4:46:20 co dało 3 miejsce open;

– Kamil Onisk z czasem 5:54:06 co dało 15 miejsce open (12 w kategorii M);

– Michał Wiczuk z czasem 6:29:37 co dało 21 miejsce open (17 w kategorii M).

 

Na trasie 80km:
– Ireneusz Wiśniewski z czasem 11:40:23 co dało 83 miejsce open (74 w kategorii M).

 

Fot:
– Grupa Szalonych Rowerzystów

– Biego Stok

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.