Zarząd Mińskiego Klubu Biegacza „Dreptak” na podstawie § 20 ust. 1 Statutu Klubu zwołuje Walne Zebranie Członków Klubu, będące zebraniem sprawozdawczo-wyborczym za okres 2013-2016. Zebranie odbędzie się w dniu 02 marca 2017 roku o godzinie 19:00, w sali konferencyjnej mieszczącej się w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Mińsku Mazowieckim, ul. Sosnkowskiego 43.

Materiały na Walne Zebranie Członków Klubu zostały wysłane do wszystkich członków Klubu pocztą elektroniczną. Proszę o zapoznanie się z ich treścią. Wszelkie pytanie bądź wątpliwości dotyczące sprawozdania Klubu i pozostałych materiałów prosimy kierować na skrzynkę pocztową Klubu, pod adres mkbdreptak@autograf.pl.
Wszystkich członków Klubu MKB Dreptak serdecznie zapraszamy.
Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.