08 maja 2016 roku w 34 lokalizacjach na całym świecie wystartują równocześnie o godzinie 11 UTC uczestnicy kolejnej edycji Wings for life. Polska edycja Wings for Life World Run wystartuje z poznańskiej Malty, przebiegnie przez centrum miasta i wybiegnie z Poznania w stronę Gniezna.

Miło nam poinformować, że już w najbliższą sobotę w Mińsku będzie nagrywany oficjalny spot (teledysk) reklamujący polską edycję tego biegu. Do udziału w tym nagraniu zaproszeni zostali biegacze z MKB Dreptak. Główna rola w nagraniu przypadła Jerzemy Skarżyńskiemu. Początek nagrań przewidziany został na godzinę 10:00 na terenie Parku Dernałowiczów. Zapraszamy wszystkich entuzjastów biegania.

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.