Dzisiaj w ten piękny wiosenny dzien Marysia Renatka i Krysia się wybrały do Powsina na botaniczną piątkę. Warto podkreślić, że to była edycja WIOSENNA jak by ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości w tym temacie. Rozgrzewkę można było zrobić już godzinę przed biegiem odśnieżając samochód i pół podwórka żeby wyjechać z domu. Trasa bardzo fajna. Chociaż założenie było takie żeby poszukać wiosny w Powsinie, kwiaty pierwsze pąki…. Jedziesz patrzysz a tu zima wszystko pokryte 15 cm warstwa śniegu.
Renatka dobrze poleciała jak na panujące warunki zajęła pierwsze miejsce w K40 ?
Marysia bez szału gdzieś tam zamykała tyły i podziwiana piękne zimowe widoki ☺. Krysia poszła o kijach żwawo zameldowała się na mecie jako 5 kobieta z NW I 1 w kategorii wiekowej ?. I tak zmarznięte, mokre ale szczęśliwe wróciły do domu!!
Taki wiosenny psikus ?
PS. Niebieski ubiór nie jest przypadkowy!! Dzisiaj jest światowy dzień świadomości autyzmu. Solidaryzujemy się z osobami z autyzmem i ich rodzinami.

 

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.