Jak wiadomo za nami dłuuuuugi weekend, czas do leniuchowania, odpoczywania, grillowania i aktywności na świeżym powietrzu. Długi weekend uważany jest przez NORMALNYCH ludzi, jako czas sprzyjający  relaksowi, oderwania się od pracy, od ciągłych telefonów, czas delikatnego wyciszenia. I o dziwo biegacze też to uskuteczniali! Choć z utęsknieniem wodzili oczami ku butom biegowym. Po takim zabiegu ostatniego dnia dłuuuuugiego weekendu ekipa z MKB Dreptak postanowiła wybrać się do Warszawy powalczyć z piekielnym podbiegiem na Agrykoli (400m długości) o nowe życiówki oraz do Piaseczna zmierzyć się z szybką milą.

Wspólnie samochodem do warszawy wybrali się Mirek Solecki Vel Szymański, Mariusz „Panter” Piotrowski, Piotrek Miąsko i Tobiasz Nowakowski. Na drogach było tak pusto, że nie łamiąc przepisów ruchu drogowego dojechali na miejsce w 40 minut! Już taka szybkość dojazdu zapowiadało dobre czasy! Po przyjeździe na miejsce biegu postanowili poszukać miejsca żeby napić się kawy, ale w dzień świąteczny graniczyło to z cude), ale udało się! Kolega Panter już podczas poszukiwania kawiarni był tak przejęty biegiem, iż jak już otrzymaliśmy kawy to wypił całą swoją i pół Mirkowi, co przełożyło się na super wynik na mecie! Na miejscu spotykali się z Adrianem „Bażantem” Bartnickim, nowego klubowicza reprezentującego młodzież Dreptakową, który przyjechał jeszcze przed nimi. A już przed samym startem spotkali jeszcze Marcina „Białego” Białożyńskiego,

Wspaniała pogoda, bardzo dobra organizacja oraz znakomita atmosfera biegu przełożyły się na wspaniałe wyniki. Panter zrobił piękną życiówkę! Bażant, jako młodzik wykręcił taki czas, że aż szczęki opadły, Tobiasz złamał w końcu 18 minut, a Piotrek wyrównał życiówkę pomimo piekielnego podbiegu! Mirek również zrobił nową życiówkę. Biały pomimo długiej walki z kontuzją i przerwie w bieganiu zrobił wspaniały czas, co zwiastuje w przyszłych startach!

Po tych wynikach strach pomyśleć co się będzie działo na płaskiej 5!

Czasy, jakie uzyskali nasi zawodnicy:

  • Mariusz „Panter” Piotrowski z czasem 17:23 co dało 14 miejsce open i 6 w M30;
  • Adrian „Bażant” Bartnicki z czasem 17:49 co dało 25 miejsce open i 8 w M20;
  • Tobiasz Nowakowski z czasem 17:55 co dało 31 miejsce open i 14 w M30;
  • Marcin „Biały” Białożyński z czasem 19:06 co dało 89 miejsce open i 41 w M30;
  • Piotrek Miąsko z czasem 19:37 co dało 130 miejsce open i 34 w M20;
  • Mirosław Solecki Vel Szymański z czasem 21:32 co dało 376 miejsce open i 104 w M40.

Dreptakowe kobitki w tym czasie malowały paznokcie, ostrząc je na Mazowiecką Piętnastkę!

Święto Konstytucji świętowane było również w Piasecznie podczas Piaseczyńskiej Mili Konstytucyjnej. Klub reprezentowany był przez Jacka Wierzbickiego. Nasz nowy kolega zachłysnął się bieganiem już na dobre. Systematycznie trenuje i przedkłada się to na coraz lepsze wyniki. W biegu Jackowi towarzyszyły dzieciaki. Także Team Wierzbickich wracał do domu aż z trzema medalami.

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.