Na wczorajszy finał Mińskiej Ligi Biegowej przygotowaliśmy się z przytupem. Akompaniament grzmotów, ich głośne fanfary, a do tego błyski fleszy i piorunów. Taki scenariusz niezbyt napawał optymizmem. Niejedna osoba wolałaby pozostać w zaciszu domowym. Ale tek to był obecny, ten kto pobiegł, wie, że było warto. Mimo duchoty, lekkiej mżawki, dało się biec przyjemnie. Gdy doszło do ogłoszenia wyników, wręczenia medali, dyplomów i pucharów; stojąc w deszczu, wiedzieliśmy,
że warto robić tego typu kameralne imprezy. Niezmiernie nas cieszy, że ta grupa biegaczy stale się powiększa i mamy z kim dzielić się swoją biegową pasją. A teraz będzie trochę ckliwie. Gratulujemy wam ukończenia! Dziękujemy Wam za tą szczególną atmosferę, za waszą obecność! Wiemy, jak ciężko wygospodarować jest trochę wolnego czasu w ciągu tygodnia. A przecież było kilka osób, które zaliczyły wszystkie starty w cyklu! Dziękujemy też Dreptakom za zaangażowanie w imprezę.
Było najlepiej! Liczymy także na to, że w licznym gronie zobaczymy się z wami wszystkimi na kolejnej odsłonie Jesiennego Grand Prix, które już jesienią.

Wyniki MIŃSKIEJ LIGI BIEGOWEJ

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.