Pokazaliśmy ducha sportu w naszych ulubionych kolorach, był istny wielobarwny zawrót głowy. Bo estetyka biegowa jest ważna, albo i najważniejsza. Co pobiegane to Nasze. A jak widać na zdjęciach Mińska Liga Biegowa to najbardziej kolorowy bieg przełajowy w okolicy. A kolory mają znaczenie, różowy daje moc, pomarańczowy przyspieszenie, ale to niestety czarny wyszczupla….

Kolorową odsłonę ligii najszybciej pokonali Ewa Chróst i Zbyszek Lamparski. Wczoraj także nastąpiła zmiana na fotelu lidera w klasyfikacji open. Pod nieobecność Kamila Oniska bawiącego się na przystanku Woodstock przewodnictwo objął Mariusz Piotrowski, na drugi miejsce wskoczył Maciej Nalazek. Natomiast Kamil spadł na trzecie miejsce.

Wynik

MIŃSKA LIGA BIEGOWA

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.