W pierwszy dzień wiosny 21 marca br. biegacze z MKB Dreptak licznie wystąpili w biegu pn. Powitanie Wiosny. Biegi na wszystkich dystansach i dla każdej grupy wiekowej zorganizowane przez MOSiR w Mińsku Mazowieckim cieszyły się dużą frekwencją. Najwięcej zainteresowania jednak wzbudzała rywalizacja w kategorii open. W kategorii mężczyzn trasę długości 5 km poprowadzoną po trenach leśnych leśnictwa Mińsk najszybciej pokonał Adam Wakuluk, kolejne dwa miejsca na podium przypadły udziałowi naszym zawodnikom. Na drugim miejscu uplasował się Zbyszek „Lampart” Lamparski, na trzecim miejscu podium stanął Sławomir Zduńczyk. W kategorii open kobiet na podium również znalazły się dwie reprezentantki naszego Klubu. Najszybsza okazał się Kasia Kulma, natomiast trzecie miejsce przypadło Agnieszce Kołodziejczyk.