3 Bieg Pamięci Powstańców Warszawy – 08.10.2022
Po dwuletniej przerwie spowodowanej covidem do kalendarza mińskich biegów powrócił Bieg Powstańców Warszawy. Bieg miał swoją inaugurację pierwszej edycji w dniu 6 listopada 2018 roku. Staraniem ówczesnego dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy Tomasza Płochockiego oraz dyrektora biegu Marka Czyżowskiego na biegowo postanowili uczcić Patronów Zespołu Szkół. Tegoroczna edycja zgromadziła na starcie ponad 100 zawodniczek i zawodników w biegu Open na dystansie 7 km.
W ramach biegu Pamięci odbyły się również biegi dla dzieci i młodzieży.
Starterem honorowym biegu był Prezes Miejskiego Ośrodka i Rekreacji Sp. z o. o. Pan Tomasz Płochocki. Punktualnie na wystrzał pistoletu startowego o godzinie 12 wystartował bieg open. Start i meta zlokalizowana została w bramie wjazdowej Zespołu Szkół nr 2 i dalej prowadziła ulicą Chochołowską a następnie ścieżkami leśnymi Leśnictwa Stankowizna do miejscowości Chochół gdzie zawodnicy ponownie pobiegli gminną drogą asfaltową aż do miejscowości Gliniak a następnie z parkingu pod sosną główną, drogą leśną powrót na linię mety. W tegorocznej edycji wystartowała również reprezentacja naszego klubu w składzie: Renata Grzechnik, Krzysztof Wycisłowski, Mirosław Sujak. Przy gorącym dopingu Izy Wesołowskiej oraz Jurka Perczyńskiego nie mogło być wolnego tempa ?.
Miejsca i czasy naszych reprezentantów:
Renia Grzechnik czas 34:51 miejsce Open -33, Open K – 9, natomiast w kategorii K40 – 2 miejsce,
Krzysztof Wycisłowski czas 39:03 miejsce Open – 58, Open M – 41, natomiast w kategorii M60 – nielubiane 4 miejsce,
Mirek Sujak czas 30:41 miejsce Open M – 13, natomiast w kategorii M50 – 2 miejsce,

Gratulacje dla wszystkich uczestników Biegu Pamięci.
Gratulacje dla Organizatorów oraz Partnerów Biegu Pamięci.
Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.