Uff, jak gorąco! Kobieto, zabierz swojego faceta na bieganie, zanim inna zaprosi go na loda! Bo u Dreptaków pełna biegowa mobilizacja. Rano część ekipy zrobiła wspólny trening pod sosną, inni cisnęli w Białobrzegach inni jeszcze podbijali stolicę. Mało? A chodzą słuchy, że i rowery poszły w ruch! Nie ma to jak leniwa niedziela. W niedzielnym biegu pn. Bieg Pilicy rozgrywanym w Białobrzegach udział wzięli: Bożena Tulej, Edward Dąbek i Andrzej Kośnik.

Wyniki – Bieg Pilicy

 

 

Natomiast Klubowy gladiator Zbigniew Lamparski w obstawie kibiców po raz trzeci wziął udział w biegu Szybko po Woli. Po raz drugi zaś stanął na pierwszym miejscu. Pobiegł na luzie, bo już po pierwszych kilkunastu metrach wiedział, że bez problemu obejmie prowadzenie. W nagrodę za udany bieg wypadało należycie uzupełnić energię węglowodanami. Korzystając z pięknej pogody w końcu raz bez pośpiechu, po biegu po Woli, powoli mogliśmy pospacerować uliczkami Starówki i delektować się lodami o smaku whiskey, kasztanów i truskawki.

Strona zawodów – Szybko Po Woli

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.