MKB Dreptak informuje, że zapisy na bieg pn.: 2 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych zostały zamknięte. Na liście startowej do zawodów znajduje się 151 osób. Obecnie nadanych zostało 105 numerów startowych. W związku z tym pozostało do rozdysponowania 35 numerów startowych wraz z gwarantowanymi pakietami startowymi. O kolejności ich dysponowania decyduje dokonanie opłaty startowej.

W związku z tym prosimy o dokonywanie opłat startowych w terminie do dnia 27 sierpnia br. (czwartek) przez osoby, które jeszcze tego nie uczyniły. Opłatę startową należy uiścić na rachunek bankowy numer 94 9226 0005 0010 1358 2000 0010 z dopiskiem: imię i nazwisko – opłata startowa.

W przypadku braku uregulowania opłaty startowej w podanym wyżej terminie zgłoszenie do biegu zostanie usunięte z listy startowej.

Jednocześnie informujemy, że w dniu zawodów tj. 05 września w biurze Zawodów będzie możliwość zapisania się do udziału w Grand Prix – pod warunkiem posiadania wolnych miejsc. Opłata startowa w dniu zawodów wynosi 20 zł za bieg oraz 30 zł za udział w całym cyklu. W przypadku zapisów w dniu zawodów Organizator nie gwarantuje otrzymania pakietu startowego. Więcej informacji na stronie internetowej Klubu www.kbdreptak.com.pl oraz pod numerem telefonu 660 731 784.

Informacje dotyczące spraw organizacyjnych biegu zostaną podane do wiadomości w dniu 02 września br.

MKB Dreptak

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.