Jest niedziela… więc jakby nie patrzeć bieganie pod Sosną zostało odhaczone. Takich tłumów to tu dawno nie było. Już wyjaśniamy dlaczego. Za nami pierwsza odsłona cyklu – Jesienne Grand Prix Mazowieckiego, ale od razu na wstępie wielka wtopa bo kompletnie niejesiennie! Biegi odbyły się przy fantastycznym akompaniamencie pogody… Temperatura wycisnęła nas do ostatniej kropelki… Niektórych to dosłownie…

W tym roku postawiliśmy mocno na propagowanie biegania wśród najmłodszych, i to dzieciaki zasługują wyjątkowo na uwagę. Nie kokietujemy kompletnie z tą pogodą, była wymagająca, trzeba było z sensem rozłożyć siły, i nie spalić początku. Dzieciaki jakby taktykę miały we krwi, można wśród nich śmiało szukać kolejnych zastępców Kszczota, Lewandowskiego, czy cudownych Złotek. Dzieciaki to Wam szczególnie dziękujemy za obecność, dzięki Wam wiemy, że warto dwoić się i troić. No i za rok obiecujemy przygotować więcej pakietów, bo łzy dziecka bolą najbardziej… Dla starszaków również należą się podziękowania, co rok możemy na Was liczyć. Kurczę, cały rok czekaliśmy na ten imprezę, i wiecie co? Nie żałujemy tych awantur z partnerami życiowymi; tego ślęczenia nad papierami, wędrówek po sponsorach i partnerach; bo warto było szykować tę Imprezę dla tych emocji, uśmiechów, gratulacji. Nie możemy się doczekać kolejnego startu, a on już za 2 tygodnie. Trenujecie namiętnie! Widzimy się 16 września!

A tak na marginesie to koło dwustu uczestników wzięło udział w pierwszej odsłonie 5 Jesiennego Grand Prix w Biegach Przełajowych. Na starcie naszych zawodów, który został zlokalizowany tuż obok stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim przy ul. Sportowej można było zobaczyć młodszych i starszych miłośników biegania po leśnych duktach. Wśród Pań najszybciej odświeżona trasę pokonała Agnieszka Wójcik, wyprzedzając Aleksandrę Wicik-Kowalczyk i Ewelinę Kaskę-Łobodowską. Wśród Panów najlepszym okazał się Zbigniew Lamparski przybiegając na metę przed Markiem Czyżowskim i Norbertem Świerczyńskim.

 

Open – Panowie

Open – Panie

 

foto: Daniel Jurczak

Opublikowany przez Grand Prix Mińska Mazowieckiego Niedziela, 2 września 2018

 

foto: Daniel Jurczak

Opublikowany przez Grand Prix Mińska Mazowieckiego Niedziela, 2 września 2018

 

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.