Ponad 260 zawodników z całej Polski wystartowało o godzinie 21:00 w VII edycji pieszego maratonu na orientację „Ełcka Zmarzlina” 2016. – To rekordowo duże zainteresowanie tą imprezą. Zawody rozgrywane były na trzech dystansach: 100 km, 50 km i 10 km. Na tym najdłuższym, w piątek wieczorem wystartowało 50 śmiałków. Zwycięzca pokonał trasę w 14 godzin i 8 minut. Andrzej Buchajewicz z miejscowości Rotmanka na mecie zameldował się o godzinie 11:08. Na dystansie 50 km najszybszy okazał się Krzysztof Lisak z Otwocka, który na pokonanie trasy potrzebował 4 godziny. Na najkrótszym, liczącym 10 km dystansie, zwyciężył mieszkaniec Kalinowa. Krzysztof Drozd dobiegł w godzinę i 11 minut.

W tak ekstremalnej imprezie nie mogło także zabraknąć kolegów z Dreptaka. Klubowicze w składzie: Sławek Toporowski, Michał Michalak i Tomek Szeląg ukończyli trasę o długości 50 km w czasie 07:13. Serdeczne gratulacje dla kolegów.

Link do strony zawodów

Link do wyników

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.