2 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych jest już na półmetku swoich zmagań. W najbliższą sobotę tj. 03 października o godzinie 10:00 zapraszamy na bieg numer 3. Dla wszystkich uczestników, którzy mają na swoim koncie zaliczony jeden bieg to niemal obowiązek, żeby dopisać kolejny start. Natomiast dla pozostałych to okazja do poprawy dotychczasowego wyniku a tym samym walki o atrakcyjne nagrody w klasyfikacji końcowej.

Tradycyjne dla zwycięzców w tym biegu, w kategorii open kobiet i mężczyzn będą czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Ponadto ciągle pozostaje otwarta sprawa rekordu trasy Grand Prix kobiet i mężczyzn. Nagroda rzeczowa (wartość powyżej 100 złotych) przeznaczona jest dla uczestnika, który ustanowi rekord trasy Grand Prix. Konkurs dotyczy zarówno rekordu trasy kobiet jak również i mężczyzn. Aby otrzymać nagrodę należy ustanowić rekord trasy oraz ukończyć co najmniej trzy biegi II Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych. Aktualny rekord trasy: mężczyźni: 34:20 (Maciej Badurek – 2015), kobiety: 27:52 (Zuzanna Pyszel-2014).

Przypominamy wszystkim:

– którzy zapisali się, mają nadane numery startowe – start do biegu – godzina 10:00 (nie zapomnijcie o numerze startowym),

– którzy chcą jeszcze zapisać się do udziału w Grand Prix lub pobiec w jednym biegu – zapraszamy do biura zawodów, które będzie czynne od godziny 8:00 do 9:40 – obiekt MOSiR w Mińsku Mazowieckim, ul. Sportowa 1.

Opłata startowa 10 zł/za jeden bieg. Nie ma możliwości zapisania się na cały cykl.

Przed biegiem – godzina 9:40 – rozgrzewka – instruktorzy studia Fit&Joy,

Start do biegu – godzina 10:00 bieżnia na stadionie MOSiR (ul. Sportowa 1).

Po biegu: dla każdego uczestnika będzie czekał poczęstunek: drożdżówka, woda mineralna oraz lemoniada od firmy DietoStrefa.

Ostatni – 4 (czwarty) bieg Grand Prix odbędzie się 17 października i będzie stanowił podsumowanie całego cyklu tegorocznych zmagań. Wszyscy, którzy ukończą cykl Grand Prix otrzymają na mecie medal. Ponadto organizatorzy przewidują:

  • w kategorii open (M+K) – puchar i nagroda rzeczowa,
  • w kategorii wiekowej (M+K)- puchar za I miejsce oraz za miejsca I-III nagrody,
  • dla pozostałych uczestników: losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych, losowanie pakietów dietetycznych (DietoStrefy), medal na mecie,
  • za rekord trasy (M+K): nagroda rzeczowa – w przypadku nie przyznania nagrody na rekord trasy – przechodzi ona do rozlosowania.
  • i wiele innych atrakcyjnych niespodziane.

MKB Dreptak

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.