8 grudnia spotkaliśmy się tym razem nie, aby pobiegać, spotkaliśmy się przy namiastce świątecznego stołu, w gronie najbliższej biegowej rodziny. Stół suto zastawiony, może specjałami daleko odbiegającymi od tradycyjnej polskiej świątecznej kuchni, ale przecież liczy się atmosfera. I to ta atmosfera była już iście rodzinna, a co z tego, że przy pizzy. Moc atrakcji zapewniła Pani Mikołajowa i worki prezentów. Doris jak zwykle wykazała się nutą finezji i szaleństwa przebrawszy się odpowiednio do okazji. Oszczędziła nas w tym roku i całe szczęście nie męczyła nas w zamian za otrzymanie prezentu śpiewaniem piosenek, czy recytacją górnolotnej poezji. Co do prezentów Dreptaki nie mieli łatwo, określony budżet nie pozwalał na rozmach, trzeba było wykazać się sprytem i gospodarnością. I tu wszyscy zdali egzamin na szóstkę z koroną, upominki były osobiste, trafiające w gust, niekiedy zabawne.

W tym roku zapoczątkowaliśmy plebiscytową zabawę, w której to wybieraliśmy najszybszych, najbardziej pomagających, najbardziej „zmieniających się”  i najfajniejszych Dreptaków. Zainteresowanie ankietą przerosło nasze oczekiwania. Każdy z członków Klubu mógł głosować w następujących kategoriach: Dreptak Pędziwichura, Dreptak Pędziwiatr, Dreptak Coniemiar, Dreptak Metamorfoza, Dreptak Pomagier i Dreptak DuszTowarzysz.

I tak, po podsumowaniu głosów:

Dreptak Pędziwichura – Ewa Chróst,

Dreptak Pędziwiatr – Piotrek Podstawka

Dreptak Coniemiar – Mirosław Sujak

Dreptak Metamorfoza – Ewelina Majszyk

Dreptak Pomagier – Małgorzata Kretowicz

Dreptak Dusztowarszysz – Aleksandra Wicik-Kowalczyk.

Nagrodzenia zwycięzców dokonał Zarząd Klubu. Wszyscy otrzymali przygotowane w tym celu dedykowane kubki Klubowe oraz całuski od Klubowej śnieżyki.

 

 

 

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.