Dreptaki kochają węglowodany, zresztą ze wzajemnością… Posłodzimy trochę naszemu klubowemu koledze – Arturowi Kłosińskiemu. Spokojnie, spokojnie nikomu tęczą się nie uleje!

Wśród nas są bardzo fajne osobowości, a Artur jest jedną z nich. Młody i szybki. Koleżeński. Zdolny. Pełen energii i pracy nad sobą. Przez ostatni rok poczynił niesamowite postępy. Dyszkę poprawił o 8 minut. Złamał już te nieszczesne 20 minut na piątkę. Ma chłopak talent! Forma cały czas rośnie, a sezon jeszcze się nie skończył. Kolejnym jego talentem jest wyjątkowa umiejętność… Otóż jest On biegającą wyszukiwarką promocji na ałtfit biegowy. Nie wiesz co, gdzie kupić. Memory five. I Artur zaradzi:-) W każdym razie jeśli chodzi o przebieranie nogami, chłopak cały czas się rozwija. 27 września wziął udział w Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Były to intensywne i pełne ognia 3 km. Zajął w nich 7 miejsce.

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.