Mińsk Klub Biegacza Dreptak informuje, że na okres letnich wakacji zawieszone zostają treningi w ramach naszej sekcji biegowej. Niezależnie jednak od przerwy wakacyjnej zachowujemy dla wszystkich chcących pobiegać w grupie dni i godziny treningowe. I tak:

Wtorek oraz czwartek spotykamy się o godzinie 18.00 na ul. Sportowa 1 /obiekt MOSiR/ oraz w niedzielę o godzinie 9.00 na parkingu leśnym przy najstarszej sośnie zwyczajnej w Polsce m. Gliniak.

W ramach tych dni treningowych będziemy realizowali biegi krosowe po trasie II Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w biegach przełajowych: http://www.kbdreptak.com.pl/grand-prix/grand-prix-2015/.

Jednocześnie chcieliśmy złożyć podziękowania dla Zbyszka Lamparskiego za zaangażowanie w przeprowadzone dotychczas treningi.

Miński Klub Biegacza Dreptak zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego biegania po ścieżkach biegowych w lasach Nadleśnictwa Mińsk Mazowiecki.

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.