W ramach festynu „Majówka z biało – czerwoną flagą” w Warszawie w dniu 2 maja odbył się na Warszawskiej Cytadeli III Bieg Flagi na dystansie 10 km. Celem biegu było: Uczczenie Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, promocja miejsc pamięci Dzielnicy Żoliborz oraz upowszechnianie biegania. W tegorocznej edycji biegu wystartowało ponad 500 zawodniczek i zawodników a wśród tej stawki reprezentanci Mińskiego Klubu Biegacza Dreptak w składzie:

Lamparski Zbigniew              czas     34:41               miejsce Open/Kat. wiekowa  7/5

Lemanowicz Łukasz              czas     36:13               miejsce Open/Kat. wiekowa  15/6

Sujak Mirosław                      czas     40:07               miejsce Open/Kat. wiekowa  40/4

Szeląg Tomasz                       czas     48:07               miejsce Open/Kat. wiekowa  185/37

Sujak Małgorzata                   czas     52:50               miejsce Open/Kat. wiekowa  312/11

Dąbek Edward                       czas     52:55               miejsce Open/Kat. wiekowa  314/22

Wycisłowski Krzysztof          czas     1:01:13            miejsce Open/Kat. wiekowa  461/17

Na zakończenie biegu nagrodzono najlepszych w kategoriach Open kobiet i mężczyzn oraz wiekowych i kategorii służb mundurowych. Podczas ceremonii nagradzania organizatorzy popełniali wiele błędów wyczytując do dekoracji zawodników z dalszych miejsc. Taka sytuacja przytrafiła się naszemu Łukaszowi który zajął w kategorii służb mundurowych 3 miejsce i został udekorowany pucharem i nagrodą rzeczową a następnie zostały mu one odebrane i wręczone kolejnemu zawodnikowi z dalszych miejsc. Jednak w wynikach końcowych biegu Łukasz jednak zajął 3 miejsce – wyniki: http://www.biegflagi.pl/wp-content/uploads/2015/05/III-Bieg-Flagi-10km.pdf

Przykrą niespodziankę miał również kolega Krzysztof któremu nawet 3 godziny nie wystarczyło na dotarcie do pobliskiej Warszawy i spóźnił się na start a przyczyną tego były opóźnienia na kolei oraz zmiany organizacji ruchu podczas meczu piłkarskiego Legia – Lech w okolicach stadionu narodowego.

Szkoda, że bieg został popsuty przez chaos organizacyjny.

Gratulujemy osiągniętych wyników.

Logo_footer   
     © 2015-2022 MKB Dreptak | wsparcie, aktualizacja: boria.pl

Nasz profil na:           Szukaj w serwisie:   Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii oraz tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.