Za nami ósma odsłona tegorocznej Mińskiej Ligi Biegowej. Pod nieobecność Tobiasza i Kamila (zesłani na Rzeźnika) ósmą odsłonę wygrał Arkadiusz Marczak przed Michałem Michalakiem i Tomaszem Sztyborem. Wśród kobiet po raz kolejny najszybciej finiszowała Olga Pechcin przed Edytą Płotecką i Magdaleną Jadczak.  Po ośmiu biegach w kategorii open wśród Panów z dużą przewagą prowadzi Michał Michalak (721 pkt) przed Krzysztofem Michalakiem i Tomaszem Sztyborem, obaj mają po 671 pkt. I tutaj wszystko jeszcze może się wydarzyć. Bardzo ciekawie również wygląda rywalizacja wśród kobiet. Obecnie na pierwszym miejscu jest Olga Pechcin (547 pkt) przed Edytą Płotecką (545 pkt) i Agnieszką Chojecką (509 pkt).

Przed nami kolejne spotkanie 21 czerwca, zarazem przedostatnie zaliczane do klasyfikacji końcowej. Więc warto się starać i biegać do końca. Zakończenie zmagań Mińskiej Ligi Biegowej 28 czerwca po biegu, tj. około godziny 19:40. Dla wszystkich, którzy ukończą cykl tegorocznej Mińskiej Ligi Biegowej organizatorzy przygotowali wyjątkowy pamiątkowy i niepowtarzalny medal. Ponadto dla pierwszych trójek zarówno w kategorii open jak i w kategoriach wiekowych przygotowane zostały puchary. Dlatego warto biegać z nami „Dreptakami” do końca.

Zaproszenie na udział w zakończeniu tegorocznej Mińskiej Ligi Biegowej skierowane zostało również do burmistrza Mińska Mazowieckiego wraz z prośbą o wsparcie finansowe imprezy – ciągle czekamy na odpowiedź i liczymy, że tym razem Pan Burmistrz jednak znajdzie trochę czasu dla nas biegaczy.